Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.Na závody v terénu je lepší si vzít auto které je pomalejší, ale lépe se s ním zatáčí např.:Taxík

   Na závody ve městě je lepší mít auto rychlejší a horší zatáčení např.:infernus,zr350 


2.Jak najít ostatní náklaďáky boxvile když vím o jednom je to jednofuché stačí si vzít ten o kterém vím a jet na ten ostrov kde to chci zjistit pak jak dáme r3 ve 20:00 objevi se to místo. 


3.Na letiště bez pilotního průkazu jde dostat snadno.Ukradneme nějaké auto a pak s ním přijedeme k letištní bráně auto zaparkujeme přímo na těsno vedle plotu a vystoupíme.Pak vyskočíme na auto a vylezeme přes plot pak přistoupíme k bráně a ona se otevře a vlezeme do auta a můžeme jet. 


4.Na 3.Ostrově se může plnit škola na motorku.V jednom ůkolu musíte jet a skočit na rampu a jak dopadáte tak musíte jet po zadním kole.Ale je tam mezara stačí když jedete jen po kousku té rampy a pak jen nazvednete motorku.Počítá se to jako by jste skákali. 


5.V gta jsou takovéhle výhody:1.Když splníme misi spolicejním vozem tak se vesta zvíší na 150%

                                                  2.Když splníme misi hasičů tak budeme nehořlaví

                                                  3.Když splním ůkol se sanitkou tak se nám zvětší zdraví
 

48. Tip na misi Cop Wheels

 

V misi cop wheels vám ti poliši na těch motorách bodou ujíždět, ale jestli začnete střílet DO TĚCH POLIŠŮ tak sejdou z motorky a vy ji můžete sebrat. Zaslal: D.J4.

 

47. Obrana území

 

Ak si robíte v Los Santos územia gangov a práve vám napadli územia Ballasovia alebo Vagosovia, choďte si rýchlo uložiť hru a územia máte späť bez boja! Zaslal: Jakub Smekal.

 

46. Jak se dostat do dalších měst bez hvězdiček

 

Pokud se chcete dostat do 2.města a nemít přitom hvězdy tak to musíte udělat
následovně:


V 1.městě na letišti (Tipů jak se na letiště dostat je víc než dost) šlohněte jediné letadlo které tam je. Potom zamiřte k Mount Chiliad. Pravděpodobně vás sestřelí tak si otevřete padák (Ten samozřejmě mít musíte.).Dostaňte se na Mount Chiliad s nějakou rychlou motorkou nejlépe nrg 500 ale může být i pcj 600 a na vrcholu se rozjeďte proti takové nakloněné plošce na dřevěné plošině.Skočte s tou motorkou z plošiny a pořád držte plyn.Nárazem z motorky se zabijete a
objevíte se v San Fierrské nemocnici bez hvězdiček!

 

P.S.Cestou na Mount Chiliad vás budou otravovat policajti tak bacha!

 

P.P.S. Možná to jde i jinak nebo to jde i ve 3. městě ale to jsem
nezkoušel.Kdyby se někomu z vás povedlo něco podobného tak mi prosím pošlete
mail na michal.habel@seznam.cz

 

45. Jak hrát GTA SA bez DVD

 

Chcete hrát San Andreas na PC , ale nemáte DVD ? JEDNODUŠE !!!
Zkopírujte soubor "gta_sa.exe" kterým spouštíte hru do všech složek ( models , data , text , movies , atd. ). Když teď zapnete hru , nepotřebujete k tomu mít DVD v mechanice.
Nevěříte ?! Věřte!! Zaslal: Hopsin.

 

44. Další matrix

 

Čaute našiel som další matrix nachádza sa v štvrti Market.Nachádza sa v starej budove kde sú dva vchody.Vstúp do jedného z nich a zober si jetpack a vylet hore a si v matrixe ako pri sfinge,ked by si chcel odísť tak let dole.Zaslal Sabo :-).

 

43. Tip s tagy

 

Ak nasprejuješ všetky tagy tak tvoj gang bude mať nože, samopaly a desert eagle. Autor: Jakub.

 

42. Tip na stuntplane

 

Na lietadle stuntplane stlačte + a začne vám na červeno dymiť zadok lietadla. Môžete s ním aj kresliť na oblohu a je veľmi obratní , môžete robiť rôzne vývrtky, ale rýchlo začne horieť. Zaslal: Matúš Kakas.

 

41. Tip po misi Home Invasion

 

Po uspesnom dokonceni tejto misie sa da do tohto domu vojst. Sice tam nie je nic zaujimave, iba to co ste mohli vidiet pocas misie. Ale ak ste vtedy na to nemali cas, tak teraz kludne. Zaslal: Martin Nr.

 

40. Tip na vykrádání budov

 

Čaute zistil som jeden dobrý typ na vykrádanie domov,najprv si naťukate cheat OFVIAC potom nastúpte do auta Black Boxville a možte vykrádat dokedy sa vám chce:-).

Zaslal: Sabo z Michaloviec.

 

39. Policejní hvězda

 

Keď máte jednu hviezdičku u policajtov a máte v ruke zbraň (okrem päste, nožíka, obuška, pálky, lopaty, ......), tak policajti po vás budú strieľať, ale ak si dáte päsť (alebo menované v predošlej zátvorke) , tak policajti schovajú zbraň a dajú si do ruk obušok.

Sa mi to zdá byť divné. :-) Zaslal: Martin. nr.

Zaslal: .

38. Nezničitelný Sentinel

 

Mise - Intensive care

 

Když získáte sanitku s Johnym, začnou vás honit dva Sentineli. Stačí vystoupit a vylézt na nějakou plošinu kde na vás nemůžou a poté zastřelit řidiče přes sklo, když vypadnou musí dveře zůstat úplně otevřený, jinak se do auta nedostanete. Pak auto zaparkujte do vaší
garáže a jdete pro sanitku a klidně dokončete misi. Zaslal: Hawkie.

 

37. Vlastní foto

 

Chcete mít svoje foto? Tak si vemte nějaký gangstery a do ruky foťák, tak jděte před gangstera a stisknete TAB a pak se někam postavíte a necháte se vyfotit. Zaslal: Aleš Prchal.

 

36. Neobvyklý trénink

 

Čauko my sme zistili, že v GTA San Andreas sa dajú zostrelovať okolo letiace kačice a dá sa na tom zlepšovať ovládanie zbraní. Zaslal: Jaro a Tono zo Serede SR EU Eurazia Zem Slnecna sustava.

 

35. Super skok

 

V Los Santos tuším v mullholladu, kde je podle mapy tagů 13, je kousek zděného plotu probourán a dá se o něj skočit a když máte dost velkej rozjezd, tak dostanete bonus z a bláznivej kousek a ještě se proletíte jako snad nikde. Zaslal: Martin Novák.

 

34. Stromy u Sweeta

 

Když vylezete na Sweetův barák (jak je tam Tec-9), půjdete jakoby k basketbalovému koši (s tím že přelezete tu zídku na střeše), otočíte CJ směrem k tomu stromu vedle a vyskočíte, CJ se toho stromu chytne a můžete na něj vylézt... Zaslal: Daniq.

 

33. Směs tipů

 

A) U MONSTERu se mezerníkem nezapíná systém pohonu všech kol (ten má auto stále), nýbrž systém řízení všech kol (AWS - All Wheels Steering.

 

B) Městský autobus (BUS) se v běžném výskytu střídá s normálním autobusem.

 

C) U nákladního auta PACKER lze pomocí kláves NUM2 a NUM8 pohybovat horní plošinou.

 

Zaslal: Vladimír Seifert.

 

32. Ruční brzda u Hydry

 

Objevil jsem zajímavou chybu hry: Když necháte u Hydry vysunutý podvozek, rozletíte se kolmo k zemi a kousek před zemí stisknete a podržíte ENTER(vystoupení z vozidla), tak hydra zpomalí na minimum (jako bullettime) a nenarazí vší rychlostí do země. POZOR!!! -> musí být vysunutý podvozek, jinak CJ vyskočí. Zaslal: Robert Rojo.

 

31. Kombajn

 

 

Video - 700 Kb

Save - 63 Kb

 

Bohužel JZĎáci se v kombajnu zamykaj. Proto si vemte auto a jeďte na pole. Zastavte před kombajnem - on zastaví taky. Vylezte z auta a střelte klasickou pistolkou JZĎáka do hlavy(kdybyste byli nízko,tak vylezte autu na střechu). Ten vypadne a kombajn je váš.

 

Když potom dáte většinou zpátečku,tak vidíte,co čeká každýho odpůrce - supr na gangstery!

POZOR: Save je časově seřízen na dobu,kdy JZĎáci jezdí(zkoušel jsem to o půlnoci a nikdo tam nebyl-kombajny byly taky zamčený). Zkoušel jsem střílet i něčím jiným,ale i když zemědělec vypadnul,tak se to neodemklo - nevím,jak u vás. Když jedete moc rychle,tak většinou kombajn lidi přejede,ale nezpracuje!!! 8-(  Zaslal: Michal Kundrát.

 

30. Pohodové kradení

 

Když vlezete do baráku, který chcete vykrást, určitě vás štve že musíte chodit potichu. Můj trik spočívá v tom, že vejdete, všechny živé postřílite, vylezete ven a když znovu vlezete do baráku, nemusíte už chodit pomalu, protože už měřič ticha není! Tip nám zaslal: DEJV Wasiley

 

29. Neomezený SMGčko

 

Ahoj, nevím jestli to víš, ale když v San Fierru půjdeš do Ammu-Nations a koupíš si jedno SMG a pak si jdi zasoutěžit ve střílení, hned jak začneš dej enter - ukončíš soutěž a máš jednou tolik SMG, když to takhle uděláš několikrát, můžeš mít třebas 2500 nábojů za cenu jednoho SMG. Tip nám zaslal: Jan Švec.

 

28. Auta v GGMM

 

Môj typ je v GGMM vymeniť auto pre dve osoby za autobus (v GGMM ale musíš to súbory *.dff a *.txd premenovať za to čo chceš vymeniť (napr. bus). potom ostáva už len nájsť auto, ktoré si vymenil za autobus, zobrať si zo sebou niekoľko kamošov (aj 7) a nastúpiť. Všetci sa natlačia na predné sedadlá a niektorím budú aj trčať hlavy, a keď vystúpiš dvaja asi vyletia (neviem kam ale čosi letelo). Zaslal: Martin Suchý.

 

27. Dny v GTA SA

 

 

Někteří z vás nevědí, kde jsou označeny dny v týdnu, tak tady to je. Klikněte na TAB a objeví se vám statistika CJ, ale v růžku můžete vidět písmenka TUE, což je zkratka od anglického TUESDAY, což je útery, nebo tam může být MON - MONDAY - pondělí atd...

 

26. Vjezd na letiště

Tip na letiště pokud nemate pilotní průkaz a nepustí vás na letiště čajzněte policejní auto a zapněte sirénu a dveře se otevřou. Zaslala: Světluše Janouchová.

 

1) Hodně běhejte a posilujte činkami. Vaše postava se bude vylepšovat a svalstvo zesilovat. Když budete dobře vypadat a budete mít i sílu, můžete se lehko stát i vůdcem některého z gangů.

 

2) Jak získat bonusové dopravní prostředky ?

Jet Pack
- splňte všechny mise na vrakovišti ledadel
BF Injection
- vyhrajte Dirty Ring v Las Venturas
Bloodring Ranger
- vydržte 1 minutu v Bloodringu v San Fierro
Dune
- posbírejte v Dirty Ring alespoň 25 checkpointů v Las Venturas
Hotring Racer
- první místo ve všech "8-Track" v Los Santos
Super GT
- všechny bronzové medaile v autoškole v San Fierro
Bullet
- všechny stříbrné medaile v autoškole v San Fierro
Hot Knife
- všechny zlaté medaile v autoškole v San Fierro
Freeway
- všechny bronzové medaile v motoškole v Las Venturas
NTR 900
- všechny stříbrné medaile v motoškole v Las Venturas
NRG 500
- všechny zlaté medaile v motoškole v Las Venturas
Marquis
- všechny bronzové medaile v námořní škole
Squallo
- všechny stříbrné medaile v námořní škole
Jet Max
- všechny zlaté medaile v námořní škole
Rustler
- všechny bronzové medaile v pilotní škole
Akrobatické letadlo
- všechny stříbrné medaile v pilotní škole
Hunter
- všechny zlaté medaile v pilotní škole
Hydra
- dokončete misi "Vertical Bird" a je vaše
Rhino
- po splnění hry na 100% nebo na vojenské základně

 

3) Odměny:
- vigilante lvl 12 - zvýší se vesta na 150%
- požárnické mise lvl 12 - CJ se stane ohnivzdorným
- 50 taxi lidí - v každém taxíku bude čekat NITRO
- zdraví si zvýšíte na 150% tak, že se budete dobře stravovat a sportovat

Za 100 tagů se v domě vaší matky bude objevovat AK-47, Tec-9, upilovaná brokovnice, molotovovy kotejly.
Za 50 nafocených fotek v San Fierru se před garáží Doherty v San Fierru bude objevovat Uzi, granáty, brokovnice a odstřelovačka.
Za 50 podkov se před kasinem Four Dragons bude objevovat M4, MP5, Spaz brokovnice, nálože.
Za 50 lastur se vám zvýší Sex-appeal a kapacita plic.

 

4) Pokračujeme v tradici GTA easter eggů druhým, který tentokrát najdete v nové hře San Andreas. Prohlédnete si ho následovně :
Jeďte na most, který spojuje San Fierro s Las Venturas. Dostaňte se na vrchol a uvidíte nápis:
"There are no
Easter Eggs up here
Go away."

V překladu : Tady nahoře nejsou žádné Easter Eggy. Jdi pryč.

Jděte do restaurace "Cluckin' Bell". Přeskočte přes pult a otočte se. Najdete nápis na zádech obsluhy "Taste The Cock". Snad ani není třeba překládat.

 

5) Rychlý reload zbraně:
Pokud jste v těsné přestřelce a nikde žádný kus šrotu, za který byste se schovali, je nutné rychle přebíjet, naneštěstí to tak rychle nejde. Lze tomu ale předejít jednoduchým trikem - pokud přehodíte na jinou zbraň (stačí cokoli jiného, např. pěst) a potom rychle zpátky, tak máte hned plný zásobník bez nutnosti dlouhého přebíjení. To se hodí zejména v té době, pokud na vás útočí více nepřátel a vy si nemůžete dovolit zdlouhavě čekat na nepřátelskou kulku.

 

6) Umístění některých věcí:

V GTA: San Andreas lze na několika místech nalézt užitečné zbraně a věci, s jejichž sehnáním můžete mít problémy.

Např. u členů černě oblečeného gangu v čínské čtvrti v San Fierru lze nalézt AK'47,

sniperku a dvouplošník lze nalézt na jednom kopci,

foťák a sprej jsou v ložnici CJova domu,

hasící přístroj je v každém Burger fastfoodu a padák na nejvyšší hoře SA, Mount Chilliad...


7) Super zrychlení (pouze na motorkách)
Svůj stroj můžete zrychlit až na dvojnásobek jeho maximální rychlosti, a to jen tak, že během jízdy budete poklepávat na klávesu pro náklon dopředu. Tipy nám zaslal Ondřej Vodstrčil.

 

8) Sto milionů dolarů na kontě bez podvodu?
Tohle je snad nejlepší způsob, jak si vydělat opravdu velký balík peněz - ale nejdříve budete muset splnit alespoň jednu misi pro Catalinu (viz návod). Poté si u jejího srubu uložte pozici (lokace Fern Ridge) a dojeďte do nedalekého městečka Montgomery. Najděte dostihovou sázkařskou kancelář Inside Track (obrázek) a vstupte dovnitř.

 

 

 

Přistupte k jednomu ze dvou automatů u stěny a vyberte si koně, na kterého si vsaďte pokud možno co největší částku, kterou disponujete (vyplatí se to!). Pak jen pozorně sledujte dostih a pokud vyhraje váš kůň, vsazené peníze se vám obratem vrátí a k tomu dostanete ještě extra tučnou odměnu (po vsazení necelých čtyř milionů  jsem po výhře obdržel něco přes 46 000 000). Ne vždy se ale povede odhadnout vítězného koně (spíše budete mít ohromné štěstí, když tipnete správně) a častokrát také velkou sumu prohrajete. V takovém případě jen načtěte starší pozici a vraťte se do kanceláře. Postup opakujte a v případě výhry si jděte okamžitě uložit hru zpátky ke srubu. Během hodiny normálního času si tak můžete vydělat klidně i přes         100 000 000        dolarů. Tipy nám zaslal Ondřej Vodstrčil.

 

9) Podvod při ilegálních závodech
V celém státě San Andreas se nacházejí tři místa (nepočítám letecké závody v proletu přes checkpointy), kde lze vstoupit do ilegálních závodů. Ty jsou samozřejmě velice obtížné a častokrát prohrajete i kvůli tomu, že vás sešrotuje okolní doprava. Nejhorší situace nastává, když máte odjet závod na dálničním úseku - ve hře je totiž jeden velmi nechutný bug, kvůli kterému ostatní auta na dálnici jedou asi tak trojnásobnou rychlostí než jaká je maximální rychlost takových vozů, jako třeba Bullet, Banshee, ZR-350 atd. Pokud si chcete závody výrazně usnadnit, seberte si minigun a mějte ho připravený při vstupu do závodu. Jakmile se zruší startovní odpočet, urychleně vystupte z auta a všechny protivníky rozstřílejte. Pokud máte dobrou mušku, nebude to pro vás jistě žádný problém. Po eliminaci VŠECH ostatních aut rychle nastupte zpět do svého vozu (dříve, než vyprší časový limit, po který můžete být pryč z vašeho vozidla) a za okamžik budete na prvním místě. Pak už jen stačí dát si pozor na poškození auta a co nejrychleji (a také co nejopatrněji) dojet do cíle. Jediná překážka však spočívá v tom, že přitáhnete nežádoucí zájem policie (2 hvězdy). Ti ale nejsou nikterak agresivní a docela snadno jim během závodu ujedete. Po několika minutách navíc policejní zájem ustane úplně. Tipy nám zaslal Ondřej Vodstrčil.

 

10) Jak bezpečně vejít do policejní stanice:
Stačí, pokud si před vchodem do budovy změníte zbraň na boxera (ev. pěsti) nebo například obušek. Tipy nám zaslal Ondřej Vodstrčil.
 

11) Nezničitelná vozidla:
Jediná vozítka, které nelze žádným způsobem zničit (výbuchem, převrácením atd.) jsou kola - ať už běžný bycikl, tak i horské kolo nebo BMX. O to horší to však je s jejich ovladatelností. Tipy nám zaslal Ondřej Vodstrčil.

 

12) Zahradní multifunkční traktor (MOWER):
Několik jich je zaparkovaných na zahradách ve zbohatlické čtvrti Los Santos - přesněji řečeno v oblasti Mulholland. Jeden je například východně od vašeho savepointu (severovýchodně od Madd Doggovy vily). Tipy nám zaslal Ondřej Vodstrčil.

 

13) Jak získat novinářský vrtulník (NEWS CHOPPER):
Zajeďte do Las Venturas na letiště a vedle hlavní brány je hangár, kde můžete absolvovat úkoly v letadlech a vrtulnících. Vy si vyberte Whirly Bird Waypoint (právě zde soutěžíte s tímto vrtulníkem) a po odstartování úkolu  si kořist v klidu dopravte do hangáru u vašeho letiště ve Verdant Meadows. Rychle vrtulník zaparkujte a vyběhněte ven. Pokud se vrata hangáru stačí zavřít dříve, než vyprší časová rezerva na návrat do vozidla, máte vyhráno. Tipy nám zaslal Ondřej Vodstrčil.

 

14) mise Robing uncle

Pokud vám vůbec nejde udělat mise Robing uncle sam u Rydera (vozíčkem máte dovézt ty bedny do auta) tak to udělejte tak: Až přijedete před bránu tak přelezte plot a zabijte tři vojáky venku ale nestřelte do toho otvírání!!!Potom ty dva ve skladu, vemte vozík a 5 beden dejte na kraj vjezdu do skladu, šestou si dejte na vozík a připravte si ji. Potom střelte do otvírání a dejte mu tam ty bedny, nasedněte do auta a dojeďte na určené místo. Tipy nám zaslal Jakub Lužný.

 

15) Tipy na zbraně v okolí CJe

Mám jeden tip, jak najít Tec, uzi a vestu u CJova domu. Tec je na střeše u Sweeta. Na tu se dostanete tak, že vylezete na zeď za svým barákem, odtud skočíte na vaší střechu a už ho vidíte. Uzina je pod mostem, kterým se jede na hotring a vesta je hned pod tím vedlejším. Tip nám zaslal Honza Dudek.

 

16) Společná fotka gangu

Přisel jsem na nový tip. Pokud máte najmutého alespoň 1 člena gangu a přijdete k němu a máčknete tlačítko Tab a pak se vám zobrazí pohled zepředu stačí si pohled správně nasměrovat pak znovu máčknout tlačítko Tab a fotka je hotová. (nevím jestli musíte mít foťák).

Tip nám zaslal Miloš Havlíček.

 

17) Motorkový tip

 

Keď niekdo spadne z motorky a vy si na ňu idete nasadnúť tak sa môžu udiať
takéto situácie:
1. Vy si nasadnete prvý, on vás zhodí a odíde
2. On si nasadne načo ho vy zhodíte a môžete odísť
3. Ak si začnete nasadať skoro súčastne, tak vy si sadnete za volant a
majiteľ ako spolujazdec,
môžete ho takto voziť, koľko chcete a keď zosadnete, zosadne aj on a
potom si vezme motorku a odíde.

Tip nám zaslal: Miroslav Chomut.

 

18) Komín

 

Leťte tryskovým batohem až k přístavním dokům. Měl by tam být komín ze kterého se kouří. Vyleťte na konec komínu a postavte se na něj. Co to udělá? Budete stát na tom komínu :-). Tip nám zaslal: Daniel Řeha.

 

19) Garáž

 

V Dllimore se nachází dům s garáží,který můžete koupit.Poté si dejte do garáže své auto a podívejte se zvenčí do garáže(garáž musí být zavřená).Vaše auto už tam nebude,ale když garáž znovu otevřete,auto už tam bude zase stát. Tip nám zaslal: Andy Vantuch.

 

20) Mise Mike Torreno

 

V misi Mike Torreno po zachránění toho maníka nemusíte odjet limuzínou, ale já jsem letěl vrtulníkem a přistál jsem před lakýrnou. Akorát je problém sehnat auto jo a když máte auto nemusíte naložit ty dva, stačí jet do sprejárny sám a pak je vyzvednout. Tip nám zaslal: Afrobracha.

 

21) Vstup do letiště

 

 

Dojděte k bráně a utíkejte podel ní, ale musíte bežet tak, abyste se o ní
dřeli, až uslyšíte zvuk podobný když zatřepete s plotem, tak nesedněte do
auta a můžete jet. Afrobracha.

 

22) Beat the Cock

 

V BEAT THE COCK triatlon se dá první část (plavání) absolvovat s jet packem a tím si vytvořit kvalitní náskok. Objevil jsem to náhodou, když jsem jetpackem létal po krajině a rozhodl jsem se, že se zúčastním závodu. Jetpack jsem složil a když závod začal, jetpack tam stále byl. Tak jsem ho vzal a letěl.  Možná by se to dalo provést i s motorovým člunem, ale to jsem nezkoušel. Zaslal: 107.

 

22a) Beat the Cock, s Jet Packom sa dá hrať aj posledná čast kde sa behá. Ešte by som vám chcel povedať že keď vyhráte tak získate len 20 000 dolárov podla mňa sa to neoplatí radšej skočím do stávkoj kancelárii. Doplněk zaslal: Superman2.

 

23) Robing Uncle Sam

 

Pokud vám vůbec nejde udělat mise Robing uncle Sam u Rydera (vozíčkem máte dovézt ty bedny do auta), tak to udělejte takto : až přijedete před bránu, tak přelezte plot a zabijte tři vojáky venku, ale nestřelte do toho otevírání !! Potom ty dva ve skladu, vemte vozík a 5 beden dejte na kraj vjezdu do skladu, šestou si dejte na vozík a připravte si ji. Potom střelte do otevírání a dejte mu tam ty bedny, nasedněte do auta a dojeďte na určené místo.

Zaslal: Lužný Jakub.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář